آموزش وردپرس
خانه / اخبار انجمن / یک فصل همرکابی برای آشتی با طبیعت

یک فصل همرکابی برای آشتی با طبیعت

اردوی دوازده و پایداری برنامه های “همرکاب آشتی با طبیعت” برای انجام فعالیت زیست محیطی و مهربانی با حیوانات توسط همرکابان سبز 

A (10)

صبح روز جمعه مورخ ۴ اسفند ۱۳۹۶ گروه همرکابان محوری انجمن دوچرخه سواری آشتی (ادآ) در اردوی ۱۲ محوری “همرکاب آشتی باطبیعت ” از سومین دور این پروژه ی زیست محیطی ، محور مریوان-تفرجگاه سیاحتی و زیارتی دره وران را از توابع بخش خاومیرآباد این شهرستان همرکاب شدند.  در این برنامه ی محوری همرکابان سبز ادآ فعالیت زیست محیطی انجام دادند و مهربانی خود را با همرکابی سبزشان به طبیعت همیشه جاوید ابراز نمودند.

گروه همرکابان محوری ادآ در اردوی ۱۲ محوری ” همرکاب آشتی با طبیعت ” با انجام خوراک رسانی به حیوانات و پرندگان پناهگاه حیات وحش دره وران و رودخانه ی بیلو ، اطراف پناهگاه را از خوراکی غله و پسماند نانخشکی پوشش دادند تا حیوانات و پرندگان برای بهتر دسترسی پیدا کردن به خوراکشان ار آن بهره ور شوند .

فعالیتهای زیست محیطی خوراک به حیوانات یکی از خدمتهایی بزرگی است ، انسان در حق حیوانات انجام خواهد داد  که حیوانها برای یافتن خوراک خود دیگر قادر به کوچ و مهاجرت نخواهند شد . اگر برای گردش و تفریح به تفرجگاهها سفر می کنیم ، بدانید که سهمی را در حفاظت آن تفرجگاه طبیعی بر عهده داریم . نیاز است بدانیم  که پسماندهای گوشتی و غله ی خود را نباید در کیسه های زباله و نایلونها در گوشه ای از تفرجگاه و یا در لابه لای درختان بجا گذاشت ، بایستی خوراکی ها را در معرض حیوانات قرار داد که بتوانند به آن دسترسی داشته باشند . و با جستجوی کردن برای خوراک کیسه ها نایلونی را پاره نکنند و سپس به زباله تبدیل شود .

گروه همرکابان محوری ادآ با انجام فعالیتهایی که در راستای حفاظت از محیط زیست انجام خواهد داد تنها فعالیتها بصورت ترویجی و آموزشی برای حفظ و نگه داشتن طبیعت و حیوانات قرار گرفته است . ما نتوانسته ایم فعالیتها را بصورت گسترده و بزرگ انجام دهیم ، اما گفتنی است که فعالیتهای ما توانسته همگان را به حفاظت از محیط زیست و آشتی با طبیعت با بهره گیری از فرهنگ همرکابی آشنا سازد.

اردوهای محوری “همرکاب آشتی با طبیعت” تا پایان سال ۹۶ ادامه خواهد داشت و فعالیتها بصورت محوری در تفرجگاهها برای حفظ طبیعت هر هفته بکار خود ادامه خواهد داد ، علاقمندان داوطلب می توانند همرکاب ما باشند و در برنامه ها حضور بعمل رسانند .

به روایت تصویر از اردوی ۱۲ همرکاب آشتی با طبیعت 

گروه همرکابان محوری انجمن دوچرخه سواری آشتی (ادآ)

13 دیدگاه

 1. خیلی خوبه
  ممنون از سایت عالی و بسیار مفید شما

 2. با سلام و درود فراوان متشکر از اشتراک گذاری محتوای مفید و کاربردی سایتتون موفق باشید

 3. تشکر از مطالب ارسالی
  با آرزوی سالی خوب و پر از موفقیت برای شما دوست عزیز

 4. به امید موفقیتهای روز افزون
  سال نو مبارک

 5. سلام خیلی ممنون اشتراک گذاری خیلی خوبی دارید
  استفاده کردیم از مطالب خوبتون

 6. سایت خیلی خوبی دارید لینکتونو برای چندتا از دوستام فرستادم بدردشون میخوره ممنون
  سال نو مبارک

 7. بنده از مطالب سایت شما لذت بردم و استفاده کردم تبریک میگم سایت خوبی طراحی کردید خواستم از زحماتتون تشکر کنم، باز هم مطالب وبسایت شمارو پیگیری و استفاده خواهم کرد

 8. متشکر از محتوای مفید سایتتون سال خوبی رو براتون آرزومندم

 9. متشکر از محتوای خوبی که در وبسایتتون قرار دادید

 10. خیلی ممنونم بابت انتشار این مقاله خوب و مفیدی که در وبسایت قرار دادید .. به امید موفقیتهای روز افزون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *