آموزش وردپرس
خانه / دبیرخانه ها / آموزش / همرکابان سبز ، همرکاب خزان و طبیعت شدند.

همرکابان سبز ، همرکاب خزان و طبیعت شدند.

حضور همرکابان سبز انجمن دوچرخه سواری آشتی (ادآ) در برنامه اردوهای محوری ۲۶ و ۲۷ “همرکاب جامعه ی سالم”  

A (9)

صبح روز جمعه مورخ ۲۸ مهرماه ۱۳۹۶ گروه همرکابان محوری انجمن دوچرخه سواری آشتی در ۲۷ مین اردوی محوری “همرکاب جامعه ی سالم ” حضور خود را با همرکابی از روستاهای بخش مرکزی و خاومیرآباد مریوان ” کولان ، سیف سفلی ، دشت بناوچله و روستای دره وران ” به مسافت رفت و برگشت ۶۰ کیلومتر به انجام رساندند . در این برنامه ی محوری ، همرکابان سبز ادآ به منظور تامین سلامت خود و ترویج فرهنگ همرکابی برای تامین جامعه ی سالم با بهره گیری از آشتی با طبیعت نشان دادند که پیشوازی و حمایت از فرهنگ همرکابی “سلامت جسم و روان” را پایدار خواهد ساخت. و نیاز است که همه برای بدست آوردن سلامت ، تحرک سالم را در روزهای تعطیلی و کاری در پیش گیرند.

انجمن دوچرخه سواری آشتی با همان پیام خود ” همرکاب جامعه ی سالم” تلاش نمود که پایدار بماند و برنامه ها را با همکاری و همرکابی علاقمندان پایدار سازد . برنامه های محوری گروه همرکابان محوری ادآ هر هفته در روزهای جمعه و روزهای بخصوص مرتبط با “سلامت و محیط زیست” تلاش می کند که همرکابان و داوطلبان را در برنامه های محوری برای احیای سلامت و محیط زیست مشارکت نماید. ما خواهان “جامعه ای سالم با بهره گیری از تحرک سالم و سبز فرهنگ همرکابی ” هستیم .  نیاز است که همه با چشمی خودجوش و اراده ای پایدار به زندگی و زندگانی احترام قائل شویم .

از طرفی دیگر در اردوی ۲۶ محوری  “همرکاب جامعه سالم ” مورخ ۲۱ مهرماه ۹۶ همرکابان سبز انجمن دوچرخه سواری آشتی (ادآ) با حضوری منسجم و سبز همرکابی خود را نشان دادند. در راستای این برنامه ی محوری با گذر از روستاهای بخش خاومیرآباد مریوان – ” بیلو ، نچی و دره وران ”  که برنامه ی همرکابی برای تامین جامعه ی سالم و آشتی با طبیعت است همرکاب شدند . در این برنامه ی محوری ، همرکابان سبز ، محور ۵۰ کیلومتری مریوان تا تفرجگاه جنگلی و زیارتی دره وران را بصورت رفت و برگشت همرکاب شدند .

همرکاب سلیمان جام سحر “دبیر ارشد انجمن دوچرخه سواری آشتی” نیز در این برنامه حضور داشتند و خاطر نشان کردند که برنامه های محوری “همرکاب جامعه ی سالم ” نیاز است پایدار بماند و همرکابان در این برنامه ها از آشتی نمودن با طبیعت درس فرا گیرند و بدانند که دوست ما انسانها همان آشتی با طبیعت است که سلامت را به کام زندگی پایدار و تامین ساخته است .

همرکاب جام سحر ابراز کرد که اردوهای محوری “همرکاب جامعه ی سالم ” تا ۳۰ برنامه ی اردویی یعنی تا مورخ ۱۲ آبان ماه سال جاری ادمه خواهد داشت که بعد از آن سومین پروژه ی اردویی “همرکاب آشتی با طبیعت ” برای جمع آوری بلوط های کوهی (به روو) توسط همرکابان سبز ادآ به منظور احیای طبیعت و  بذرکاری در جنگلهای کوهستانی و قربانی شده ی آتشسوزی حومه ی شهر مریوان با مشارکت و همکاری همرکابان سبز ادآ آغاز می شود.

به روایت تصویر از اردوی ۲۶ محوری همرکاب جامعه سالم

به روایت تصویر از اردوی ۲۷ محوری همرکاب جامعه ی سالم 

  • گروه همرکابان محوری انجمن دوجرخه سواری آشتی (ادآ)

یک دیدگاه

  1. خیلی هم عالی، کاش این برنامه ها بیشتر گردد تا فرهنگ استفاده از دوچرخه هم بیشتر در بین مردم فراگیر شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *