آموزش وردپرس
خانه / دبیرخانه ها / توسعه و ترویج / همرکابی و همنشینی با طبیعت برای همزیستی با آن

همرکابی و همنشینی با طبیعت برای همزیستی با آن

اردوهای یک روزه ی  تفریحی ، گردشگری ، زیست محیطی و سلامتی ” همرکاب آشتی با طبیعت و زیبایی ” در روستای های ” میرگه دریژ و انجیران ” بخش خاومیرآباد  شهرستان مریوان 

ashti-7

انجمن دوچرخه سواری آشتی در مورخ ۳۰ مهر و ۷ – ۸ آبان ماه ۱۳۹۵ محور تفریحی و گردشگری ” روستاهای میرگه دریژ و انجیران(هنجیران) بخش خاومیرآباد شهرستان مریوان / استان کردستان را رکاب زدند در این آیین همرکابان فرهنگ دوست (طبیعت ، سلامت و دوچرخه سواری) با انجام فعالیت زیست محیطی ، طبیعتگاه تفریحی و جنگلی روستای سیف سفلی را از وجود زباله های مضر پاکسازی و تفکیک نمودند . انجمن دوچرخه سواری آشتی با پیام ” همرکاب با حفظ و احیای طبیعت ” در این راستا فعالیتهای زیادی نموده است که با همکاری و همیاری ادارات مربوطه و جوانان خلاق توانسته است  در این عرصه همکار ، همرکاب و فعال باشد.

گردشگری با دوچرخه و نواختن موسیقی برای طبیعت

انجمن دوچرخه سواری آشتی در راستای اردوهای تفریحی و فعالیتی خود به هنر و زیبایی اهمیت زیادی داده که با بهره وری از زیبایی میتوان هنر و طبیعت را با هم تلفیق داد . فرهنگ دوچرخه سواری علاوه بر کار و تفریح و ورزشی بودنش میتواند هنر روح و آرامش لحضات خوش زندگی باشد . که ما انجمن دوچرخه سواری آّشتی در میان همرکابان خلاق خود از هنر و استعداد شان نهایت استفاده و لذت را برده و از طریق هنر و خلاقیت آنان این فرهنگ را با توسعه ی گردشگری به وسیله ی نقلیه سبز (دوچرخه) در میان علاقمندان و غیره ترویج و گسترش داده ایم.

اردوهایی که در پایان مهرماه تا ۸ آبان بصورت تصویری در دو جلسه ی اردویی گزارش میدهد 

 گالری تصاویر 

  • گروه همرکابان محوری ، دبیرخانه توسعه و ترویج / انجمن دوچرخه سواری آشتی (‌تصاویر آرشیو)

     

درباره ی همرکاب آشتی

همچنین ببینید

Banner

همرکاب آشتی با طبیعت اراده ای سبز برای حفاظت از محیط زیست

همرکابان سبز انجمن دوچرخه سواری آشتی در تفرجگاه جنگلی بیلو فعالیت زیست محیطی به انجام …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *