آموزش وردپرس
خانه / اخبار انجمن / همرکاب با طبیعت و سلامت

همرکاب با طبیعت و سلامت

زیبا ترین لحظات خوش انسانها طبیعت گردی است که احساس رضایت به او خواهد بخشید .  دوچرخه سواری و هم رکابی با طبیعت ، تعبیری از سلامت ، نشاط ، ورزیدگی و جسوری است که انسان را با زیبایی و نشاط تلفیق میدهد.

3


امروزه در زندگی ما طبیعت گردی به عنوان یک فرهنگ و عادت خاص نهادینه شده است که امر واقع تاثیری از آرامش بر زندگی  و آشتی با خلقت پروردگار در جهان است.  از دیرباز تا به امروز شیوه های طبیعت گردی متفاوت بوده و تغییر نموده است . که با طی مدت زمان انسان با مناظر و طبیعت های زیادی رویارو شده است . برای آشتی و همزیستی با طبیعت نیاز است که زمان و امکانات لازمه را برای آن فراهم نمود .

احساس انسانها زیباتر از آنچه هست که خود میداند . این احساس و ذهن زیبا بر اساس خلقت پروردگار متعال ایجاد شده است . که انسان را به اوج سلامتی و خوشبختی میرساند . چه زیباست که برای رویارویی با این طبیعت زیبا به جای امکانات آلاینده سوختی و صوتی از نقلیه ی سبز و همچرخ با طبیعت رویارو شویم . نقلیه ی سبز دوچرخه زیبا ترین لحظه ها را در طبیعت با رکابی آهسته تر از سمند ، خلقت های پروردگار را به انسان نشان میدهد که زیبایی طبیعت فقط نگاهی ساده نیست بلکه صدای سیمرغ و صدای برگ و باد  است که روح انسان را با طبیعت آشتی و تسکین میدهد.

زیبا ترین لحظات خوش انسانها طبیعت گردی است که احساس رضایت به او خواهد بخشید .  دوچرخه سواری و هم رکابی با طبیعت ، تعبیری از سلامت ، نشاط ، ورزیدگی و جسوری است که انسان را با زیبایی و نشاط تلفیق میدهد.

وظیفه ی دوچرخه سواران ، کوهنوردان و تفریحگران نسبت به حفظ طبیعت یک امری جدی و انسانی است که بایستی  علاوه بر  استفاده از طبیعت نیز به حفظ و احیای آن بپردازند. انجمن دوچرخه سواری آشتی در این راستا مفتخر بوده و  تلاش خواهد نمود که همرکاب و  همقدم  طبیعت و محیط زیست باشد ” همکاری همیاران طبیعت  با حمایت  ” سازمان منابع طبیعی و آبخیزذاری و سازمان حفاظت محیط زیست ” در امر احیای طبیعت و حفظ محیط زیست  با  فعالیتهایی همچون ” درختکاری ، بذر کاری ، خوراک به حیوانات ، پاکسازی و تفکیک زباله های مضر را در طبیعت نیز انجام داده است .

 

درباره ی همرکاب آشتی

همچنین ببینید

Banner

آماده سازیها برای حفظ تفریحگاه جنگلی بیلو در روز سیزده بدر

همرکابان سبز انجمن دوچرخه سواری آشتی در تفرجگاه جنگلی بیلو برای حفظ آن تفرجگاه در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *